KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15473206
nr 1547 3206
Pierre-Eugene Clairin
(1897-1980), Frankrike
Oljemålning, Bymotiv. Signerad. Olja på duk, 52x71 cm, yttermått inklusive ram: 65x85 cm
Pierre-Eugene Clairin, fransk målare född 1897, död 1980.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 juni 2023
kl 20:26:42
10/6 10:36:00
Pierre-Eugene Clairin
Läs mer om Pierre-Eugene Clairin